
Лавка для домашніх тренувань з еспандерами та регулюванням нахилу 105х31х108см
Продавець: Velotrend
3 449 ₴3 799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 17357/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лавка для домашніх тренувань з еспандерами та регулюванням нахилу 105х31х108см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Высота | 105 см |
| Длина | 108 см |
| Конструкция | Разборная |
| Максимальный вес пользователя | 150 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Состояние | Новое |
| Тип | Скамья |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 31 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-04-14
Прийшов зовсім інший тренажер, набагато бюджетніший. На запитання чому так, відповідають «уточнюємо інформацію на складі» і так протягом декількох робочих днів. Не рекомендую замовляти щось в цього продавця, виглядає як цілеспрямований обман
Переваги
Товар не відповідав опису