
Лазерне встановлення дискотеки або будинку RD-8007L RGB з пультом управління
Продавець: Kanctovar
1 320 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 14572/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Лазерне встановлення дискотеки або будинку RD-8007L RGB з пультом управління». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Проектор |
| Режим работы | Динамический |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Количество режимов свечения | 20 |
| Цветовая гамма | Зеленый, Красный |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Упаковка | Коробка |
| Степень защиты IP | 65 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 160 мм |
| Высота | 55 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет шнура питания | Черный |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-07-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


