
Лазерний проектор зоряного неба Астронавт Дитячий нічник у кімнаті фігурка космонавта
Продавець: Kanctovar
499 ₴2 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності310 замовлень
Артикул: 15855/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Лазерний проектор зоряного неба Астронавт Дитячий нічник у кімнаті фігурка космонавта». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | LOSSO |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 655 г |
| Высота | 245 мм |
| Длина | 115 мм |
| Источник питания | Электричество |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | пластик |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Тип | Ночник |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 123 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-01-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


