
LED дзеркало для макіяжу
Продавець: Vint
255 ₴478 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: code1151
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «LED дзеркало для макіяжу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Потрійне LED дзеркало для макіяжу з трьома видами підсвічування із вбудованим акумулятором

Потрійне LED дзеркало для макіяжу зі світлодіодним підсвічуванням Рожевий

Потрійне LED дзеркало для макіяжу зі світлодіодним підсвічуванням та органайзером Рожевий

Потрійне LED дзеркало для макіяжу зі світлодіодним підсвічуванням Чорний
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип зеркала | Универсальное |
| Форма косметического зеркала | Прямоугольное |
| Тип зеркальной поверхности | Обычная |
| Подсветка (тип ламп) | Светодиодная |
| Угол поворота | 180 град. |
| Подставка в комплекте | Да |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 280 мм |
| Цвет | Черный |
| Вид зеркала | Одинарное |
| Тип выключателя | Сенсорный |
| Тип подсветки | Диодная |
| Тип | Настольное зеркало |
| Наименование товара | Сенсорное LED зеркало с подсветкой |
| Особенности | Широкая отражающая поверхность, светодиодная подсветка для качественного макияжа, сенсорное управление подсветкой |
| Размеры | 28 x 25 см |
| Питание | Батарейки AA 2 шт |
| Количество светодиодов | 16 |
| Подсветка | Светодиодная |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-11
Отличное зеркало, всё работает, спасибо продавцу



