
LED світильник стельовий 120см, 150Вт/6500К, від мережі, GREELITE / Лінійний світильник / Лід стельова лампа
Продавець: GoodChoise
179,21 ₴256,01 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234576366
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «LED світильник стельовий 120см, 150Вт/6500К, від мережі, GREELITE / Лінійний світильник / Лід стельова лампа». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Высота | 2.3 см |
| Длина | 120 см |
| Мощность лампы | 150 Вт |
| Напряжение сети | 165~265 В |
| Световой поток | 4800 лм |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Универсальный |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Светильник настенно-потолочный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Накладной |
| Угол рассеивания | 120 град. |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 6500K |
| Ширина | 7.5 см |
| Вес | 400 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-21
Переваги
Ввічливий продавець