
Легендарна сумка JEEP + Навушники у подарунок
Продавець: Velotrend
299 ₴399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: Jeep-3/ASIB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Легендарна сумка JEEP + Навушники у подарунок». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Jeep |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 23 мм |
| Количество отделений | 4 |
| Материал | Экокожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 5 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-16
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна