
Легка дитяча коляска для прогулянок з регульованою ручкою та кошиком Melogo 9369/82100 Синій
Продавець: Kanctovar
1 699 ₴1 869 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9369/82100-1-С
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Легка дитяча коляска для прогулянок з регульованою ручкою та кошиком Melogo 9369/82100 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Melogo |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал коляски | Текстиль, Металл |
| Цвет | Синий |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Складная конструкция | Да |
| Регулируемая ручка | Да |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 300 мм |
| Длина | 560 мм |
| Высота | 660 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


