Ліхтар акумуляторний переносний BenBo TD-6000A-30W-T6 / Ліхтар прожектор
Продавець: GoodChoise
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234562562
Що таке ця сторінка?
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
🔍 Схожі товари
Більше →
Ліхтар акумуляторний переносний USB із сонячною панеллю, YX-605COB-6 / Світлодіодний LED прожектор
Ліхтар акумуляторний переносний Luxury YJ-2886 5W+20 SMD LED, вбудований акумулятор, Power Bank, з ремінцем
📋 Технічні характеристики
| Вес | 1600 г |
| Производитель | BenBo |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 260 мм |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет | Черный |
| Мощность лампы | 30 Вт |