
Ліхтар на сонячній батареї з датчиком руху Solar Wall Lamp SH-100 /Вуличний світильник/100 LED діодів
Продавець: Fenix Shops
400 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності200 замовлень
Артикул: SH-100//0,5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 10 відгуків покупців для «Ліхтар на сонячній батареї з датчиком руху Solar Wall Lamp SH-100 /Вуличний світильник/100 LED діодів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →
Потужний ліхтар на сонячній батареї та повербанком YT-C05 Радіо, MP3, Bluetooth і 3 лампочки.

Портативний ліхтар на сонячній батареї з 3 LED лампами та функцією Power Bank GD-8017s Solar

Садовий ліхтар на сонячній батареї "Соняшник" 72 см BS-42 комплект 2 штуки

Садовий ліхтар на сонячній батареї LED7 прожектор
📋 Технічні характеристики
| Цветовая температура | 6500K |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Источник света | Светодиодная матрица COB |
| Световой поток | 2200 лм |
| Цвет свечения | Белый |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип питания | Аккумулятор, Солнечная батарея |
| Тип освещения | Фонарь |
| Напряжение | 12 В |
| Производитель | UKC |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Состояние | Новое |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Мощность | 120 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для освещения ландшафтов, Для освещения парковок, Для освещения улиц, парков, Для освещения рекламных конструкций |
| Материал рассеивателя | Отражатель |
| Тип светодиодов | COB |
| Количество светодиодов | 100 шт |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цветовая гамма | Теплый белый, Холодный белый |
💬 Відгуки покупців (10)
2024-04-06
Гарні ваги. Ліхтар супер, спочатку подумала він не працює, але потім, як прибрали зі світла запрацював.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-26
Переваги
Гарне обслуговування2023-09-12
Купила фонарь на солнечной батарее с датчиком движения Solar Wall Lamp SH-100 /Уличный светильник/100 LED диодов. Очень сильно разочаровалась в товаре. Вместо до 15 часов как указано было в описании, фонарь работает пол часа , потом тухнет. До этого я его заряжала на солнце целый день. Не рекомендую никому покупать такой фонарь. Это зря выброшеные деньги.
Переваги
Швидко зв'язались2023-09-06
2023-09-03
2023-08-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-27
Переваги
Швидко відправили2023-07-19
2023-07-17
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності2023-05-30
Спасибо все супер
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності