
Ліхтар прожектор акумуляторний. (до 10 годин світіння)
Продавець: Vint
638 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: code943
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Ліхтар прожектор акумуляторний. (до 10 годин світіння)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Мощность лампы | 30 Вт |
| Режимы работы фонаря | Максимальный, Средний, Минимальный, Мигающий |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть |
| Тип заряда | От сети |
| Время работы | 10 час |
| Особенности фонаря | Влагостойкий, Сменный аккумулятор, Красная подсветка, Регулируемый угол наклона |
| Цвет | Желтый |
| Состояние | Новое |
| Яркость | 2400 Лм |
| Вес | 0,4 кг |
| Размеры | 24 x 16,5 x 14,7 см |
| Мощность | 30 Вт |
| Комплектация | Фонарь, Аккумуляторы 18650 (3 шт.), Зарядное от прикуривателя, Зарядное от сети 220, Коробка |
| Назначение | Освещение витрин, баннеров, кемпинг, рыбалка, дача, пикники |
| Время зарядки | 5 часов |
| Материалы | Алюминий (стенд и ручка) |
| Режимы работы | Минимальный, максимальный, стробоскоп (красно-синий) |
| Степень влагозащиты | IP65 |
| Цветовая температура | 6000-6500K |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-12-18
Переваги
Ввічливий продавець2025-11-01
2025-07-04



