
Літак-винищувач на радіокеруванні, з підсвіткою, від USB, KS-198 / Літак на пульті / Іграшка літак радіокерований
Продавець: GoodChoise
549,01 ₴784,3 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 234592901
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Літак-винищувач на радіокеруванні, з підсвіткою, від USB, KS-198 / Літак на пульті / Іграшка літак радіокерований». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Высота | 53 мм |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Длина | 255 мм |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Вертолет |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 173 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-13
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності2026-03-12
Зарядки хватає приблизно до 10хвилин
Переваги
Товар не відповідав опису2026-03-01
Супер 👍
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності