
Літій-залізо-фосфатний акумулятор з вбудованою BMS LiFePO4 | 12.8V | 200Ah | 2560Wh
Продавець: Velotrend
19 999 ₴24 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9718/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Літій-залізо-фосфатний акумулятор з вбудованою BMS LiFePO4 | 12.8V | 200Ah | 2560Wh». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Вес | 17.5 кг |
| Высота | 218 мм |
| Длина | 240 мм |
| Емкость аккумулятора | 200 А·ч |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 40 А |
| Ширина | 522 мм |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Напряжение | 12.8 В |
| Цвет корпуса | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності