
Литієвий акумулятор для електросамокату 48V 16Ah EL-48V16A Li-ion
Продавець: Velotrend
7 249 ₴9 049 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01044/237
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Литієвий акумулятор для електросамокату 48V 16Ah EL-48V16A Li-ion». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Samsung |
| Высота | 340 мм |
| Длина | 60 мм |
| Емкость аккумулятора | 16 А·ч |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 100 мм |
| Номинальное рабочее напряжение | 48 В |
| Тип тягового аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-05
Дякую, все працює