
Магнітний конструктор Нео NeoCube різнокольоровий 5 мм Інтерактивна іграшка
Продавець: Velotrend
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: НФ-00005577/MX
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Магнітний конструктор Нео NeoCube різнокольоровий 5 мм Інтерактивна іграшка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Neocube |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота упаковки | 42 мм |
| Диаметр упаковки | 70 мм |
| Длина упаковки | 70 мм |
| Материал | Металл |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип конструктора | Магнитный |
| Упаковка | Тубус |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Количество деталей До | 216 |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-06
Переваги
Швидко зв'язались, Товар був у наявності