
Магнітний кулер для планшета SL06 RGB 18W Type-C з елементом Пельтьє
Продавець: mybuttins
1 199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 34-11-11-11
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Магнітний кулер для планшета SL06 RGB 18W Type-C з елементом Пельтьє». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 85Напальчники Sarafox v6 Carbon Fiber для гри на смартфоні в пабг пубг pubg, довгі (4 шт) + бокс
ШІ 93Напальчники Sarafox v1 Carbon Wasp Feelers ігрові геймерські для пабга гри на телефоні пубг pubg mobile 2 шт
ШІ 85Комплект Sarafox F6 для гри в 6 пальців ігрові тригери напальчники для телефона PUBG Standoff 2 COD Mobile
ШІ 82Комплект 2 пари ігрові напальчники Sarafox v1.1 для телефона смартфона планшета пубг пабг мобайл pubg mobile
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 172 г |
| Высота | 30 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Глубина | 100 мм |
| Особенности | Подсветка, Регулятор оборотов |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності