
Масажер для вирівнювання шийного відділу жорсткий 22 х 19 х 10 см Синій
Продавець: Big Lavka
217,5 ₴290 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1011-335-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Масажер для вирівнювання шийного відділу жорсткий 22 х 19 х 10 см Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вид массажного воздействия | Растягивание |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 220 мм |
| Область массажа | Шея |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Ручное |
| Цвет корпуса | Синий |
| Ширина | 190 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-15



