
Масажер електричний U-подібний з підігрівом для спини/шиї/тіла Kneading Neck Massager
Продавець: Fenix Shops
799 ₴1 200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності150 замовлень
Артикул: 2702
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Масажер електричний U-подібний з підігрівом для спини/шиї/тіла Kneading Neck Massager». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Вид массажного воздействия | Разминание, Акупунктура, Массаж Шиацу, Инфракрасное прогревание |
| Количество режимов интенсивности массажа | 3 шт |
| Область массажа | Шея, Плечи, Поясница, Руки, Спина, Верхняя часть спины |
| Максимальное время непрерывной работы | 90 мин |
| Количество роликов | 6 шт |
| Тип управления | Автоматическое |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В, Сеть 12 В |
| Материал | Искусственная кожа |
| Напряжение | 5 В |
| Мощность | 10 Вт |
| Состояние | Новое |
| Форма | Подкова |
| Тип | Массажная подушка |
| Тип массажной накидки | Роликовая |
| Материал массажных роликов | Пластик |
| Функция подогрева | True |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | True |
| Количество вибромоторов | 4 шт |
💬 Відгуки покупців (6)
2025-12-02
2025-05-12
2025-05-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-03-28
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна2025-01-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-26
Коли перевіряли у відділенні нової пошти то не працював
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності