
Масажер міостимулятор H-858 з 4 гелевими накладками Чорний
Продавець: Big Lavka
690 ₴920 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1016-403-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Масажер міостимулятор H-858 з 4 гелевими накладками Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 66 мм |
| Количество каналов | 2 |
| Количество насадок | 4 |
| Количество программ | 9 шт |
| Количество режимов интенсивности массажа | 30 |
| Область применения массажера | Все тело |
| Питание | Аккумулятор |
| Ручное программирование | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип элементов питания | Встроенный аккумулятор |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 20 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-18
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


