
Масажна подушка (31х10х19 см) Massage pillow 8028 / Роликовий масажер-подушка для шиї в авто
Продавець: GoodChoise
398,03 ₴568,62 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності240 замовлень
Артикул: 123457498
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Масажна подушка (31х10х19 см) Massage pillow 8028 / Роликовий масажер-подушка для шиї в авто». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Вид массажного воздействия | Роликовый массаж |
| Область массажа | Шея |
| Максимальное время непрерывной работы | 15 мин |
| Тип управления | Автоматическое/Ручное |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Материал | Полиэстер |
| Напряжение | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Мощность | 24 Вт |
| Вес | 1500 г |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-03-23
Деформированная
Переваги
Товар не відповідав опису2026-03-10
Щиро вдячні за такий щирий і приємний відгук. Ви мотивуєте нас розвиватися!
2026-02-19
Продавець ХАМ!!!
Переваги
Неввічливий продавець2026-02-08
Переваги
Гарне обслуговування2026-01-25
Переваги
Гарне обслуговування2026-01-03
Найкращі рекомендації!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-29
массажер класний,реально добре працює.а до цієї подушки є запитання.прийшов шматок паралону,так ще й не рівної форми,з однієї сторони круглий,з другої квадратний.також з однієї сторони він товстий,а з другої 1 см(
Переваги
Товар не відповідав опису