
Масажна подушка FG214 з інфрачервоним підігрівом і 3ма режимами Масажер для ніг, рук, спини та шиї
Продавець: Kanctovar
539 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: FG214-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Масажна подушка FG214 з інфрачервоним підігрівом і 3ма режимами Масажер для ніг, рук, спини та шиї». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Массажная подушка |
| Тип массажной накидки | Роликовая |
| Вид массажного воздействия | Вибрация, Шведский массаж, Растягивание, Растирание, Точечный массаж, Инфракрасное прогревание, Роликовый массаж, Комбинированный, Разминание |
| Область массажа | Вся спина, Бедра, Грудь, Икры, Лодыжки, Плечи, Поясница, Руки, Спина, Ступни, Талия, Шея, Ягодицы, Лицо, Верхняя часть спины, Нижняя часть спины |
| Форма | Фигурная |
| Количество режимов интенсивности массажа | 3 |
| Количество программ | 3 шт |
| Тип управления | Ручное |
| Цвет | Черный |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Ширина спинки | 12 см |
| Высота спинки | 8 см |
| Толщина | 9 см |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 23 см |
| Высота | 11 см |
| Количество вибромоторов | 16 шт |
| Количество массажных головок | 16 шт |
| Функция подогрева | Да |
| Ручное программирование | Да |
| Таймер | Да |
| Максимальное время установки таймера | 15 мин |
| Максимальное время непрерывной работы | 15 мин |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-03
Все супер,товар відповідає повністю фото та опису ,дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


