
Масажна подушка з інфрачервоним підігрівом Massage Pillow
Продавець: Kanctovar
549 ₴870 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 6425/DM
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Масажна подушка з інфрачервоним підігрівом Massage Pillow». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вид массажного воздействия | Роликовый массаж |
| Область массажа | Плечи, Поясница, Руки, Спина, Шея, Верхняя часть спины, Воротниковая зона |
| Количество роликов | 8 шт |
| Тип управления | Ручное |
| Автомобильный адаптер | Да |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 90 мм |
| Высота | 340 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-04-05
Переваги
Актуальний опис




