
Машинка перекрут на радіокеруванні Stunt Car H-6020 Двосторонній автомобіль із зарядкою 2,4G
Продавець: Kanctovar
899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 15883/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машинка перекрут на радіокеруванні Stunt Car H-6020 Двосторонній автомобіль із зарядкою 2,4G». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Время зарядки аккумулятора | 2 час |
| Время работы от аккумулятора | 30 мин |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 280 мм |
| Емкость аккумулятора | 1200 мА/ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Комплектация | RTR / RTF |
| Максимальная скорость | 20 км/ч |
| Масштаб модели | 1:16 |
| Наличие видеокамеры | Без видеокамеры |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Привод | 4WD |
| Радиус действия | 40 м |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Автомобиль |
| Цвет корпуса | Синий |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 160 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-10
Рекомендую продавца на заказ отреагировали быстро прислали вовремя укомплектовали уточнили все вопросы лучшие
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



