
Машинка радіокерована з підсвічуванням, парою та подвійним керуванням Spray Remote Control Car
Продавець: Velotrend
1 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: VEN-00164/VEN
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машинка радіокерована з підсвічуванням, парою та подвійним керуванням Spray Remote Control Car». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Емкость аккумулятора | 1200 мА/ч |
| Высота | 85 мм |
| Время работы от аккумулятора | 30 мин |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Длина | 280 мм |
| Звуковой сигнал | Да |
| Цвет корпуса | Фиолетовый |
| Максимальная скорость | 20 км/ч |
| Масштаб модели | 1:14 |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Привод | 4WD |
| Радиус действия | 50 м |
| Световой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Вездеход |
| Время зарядки аккумулятора | 3 час |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 190 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-28
Переваги
Гарне обслуговування