
Масляний обігрівач RAF R.0929 2400 Вт з вентилятором 3 рівня потужності
Продавець: Kanctovar
2 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 0929/208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Масляний обігрівач RAF R.0929 2400 Вт з вентилятором 3 рівня потужності». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Мощность обогрева | 2400 Вт |
| Количество секций | 9 шт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Количество режимов работы | 3 |
| Тип управления | Механическое |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Дисплей | Нет |
| Тип установки | Напольный |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Колесики | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Высота | 630 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-06
Отличный радиатор. Легкий, быстро нагревается. Рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


