
Меблевий сейф з електронним кодом та ключем 22х17х17 см, Malatec / Електронний сейф
Продавець: GoodChoise
945 ₴1 350 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234582189
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Меблевий сейф з електронним кодом та ключем 22х17х17 см, Malatec / Електронний сейф». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип замка | Электронный кодовый |
| Толщина металла | 2 мм |
| Толщина стенок | 2 мм |
| Толщина двери | 3.5 мм |
| Цвет | Черный |
| Вид сейфа | гостиничные и мебельные сейфы |
| Внешняя высота | 170 мм |
| Внешняя ширина | 220 мм |
| Внешняя глубина | 170 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності