
Медная кофейная турка "Цветы" Джезва для кофе 400 мл
Продавець: Харизма
985 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: Х-TUR-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Медная кофейная турка "Цветы" Джезва для кофе 400 мл». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр горлышка | 6 мм |
| Высота | 10.5 мм |
| Съемная ручка | Нет |
| Материал ручки | дерево |
| Объем | 400 мл |
| Материал | Медь |
| Внутреннее покрытие | пищевое олово |
| Внешнее покрытие | никель |
| Сливной носик | Да |
| Тип плиты | Электрическая, Стеклокерамическая, Газовая |
| Диаметр дна | 6.5 мм |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-10
Покупка із задоволенням! Обслуговування швидке, ввічливе. Кавоварка гарна, добре упакована. Комунікація з продавцем приємна.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності