
Механічний намет 200x200x135 см розкладний на 4 особи
Продавець: Kanctovar
849 ₴1 049 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: MA539/KR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Механічний намет 200x200x135 см розкладний на 4 особи». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип изделия | Палатка |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Количество слоев | Однослойная |
| Количество спальных мест | 4 |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Окна вентиляции | 1 |
| Форма | Полусфера |
| Каркас палатки/тента | Внутренний |
| Особенности палатки/тента | Антимоскитная сетка |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Полиэстер |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Высота | 135 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-05
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



