
Memo ak-pad8k ірові тригери для планшета з макросом до 30 натискань у сек Air Mapping
Продавець: mybuttins
799 ₴999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1815020641
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Memo ak-pad8k ірові тригери для планшета з макросом до 30 натискань у сек Air Mapping». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 85Напальчники Sarafox v6 Carbon Fiber для гри на смартфоні в пабг пубг pubg, довгі (4 шт) + бокс
ШІ 93Напальчники Sarafox v1 Carbon Wasp Feelers ігрові геймерські для пабга гри на телефоні пубг pubg mobile 2 шт
ШІ 85Комплект Sarafox F6 для гри в 6 пальців ігрові тригери напальчники для телефона PUBG Standoff 2 COD Mobile
ШІ 82Комплект 2 пари ігрові напальчники Sarafox v1.1 для телефона смартфона планшета пубг пабг мобайл pubg mobile
📋 Технічні характеристики
| Производитель | MEMO |
| Ємність акумулятора, мАг | 80 |
| Вага, г | 104 |
| Висота підтримуємих пристроїв, мм | Універсальна |
| Габарити | 127х43х42 |
| Довжина підтримуємих пристроїв, мм | Універсальна |
| Ефект Холла | Нет |
| Цвет | Черный |
| Країна виробництва | Китай |
| Макрос-автоклікер AirMapping | З макросом |
| Мoдель | AK-PAD8K |
| Параметри живлення | 5V/1A |
| Тип спрацьовування курка | Імпульсний зі світчем |
| Тип товара | Тригер |
| Частота опитування пристроїв, Hz | Нет |
| Ширина підтримуємих пристроїв, мм | 4.5-8 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-01
Переваги
Гарне обслуговування