
Мережевий адаптер AR 60 USB 18W із швидкою зарядкою QC3.0 Fast Charge, компактний, білий
Продавець: Primetorg
137,54 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 4311
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мережевий адаптер AR 60 USB 18W із швидкою зарядкою QC3.0 Fast Charge, компактний, білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Сетевой |
| Номинальная сила тока | 3.5 А |
| Сила выходного тока | 1.5 - 2 А |
| Выходная мощность | 12 Вт |
| Мощность | 12 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


