
Мережевий адаптер Репітер Kebidumei Wi-Fi LAN Smart TV 300 Мбіт/с Чорний
Продавець: Big Lavka
498 ₴664 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1010-547-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мережевий адаптер Репітер Kebidumei Wi-Fi LAN Smart TV 300 Мбіт/с Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Kebidumei |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 13 мм |
| Длина | 80 мм |
| Скорость передачи данных | 300 Мбит/сек |
| Состояние | Новое |
| Тип | Портативный |
| Ширина | 27 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


