
Мережний адаптер трійник із функцією швидкого заряджання Білий
Продавець: Mytorg
927 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1013-474-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мережний адаптер трійник із функцією швидкого заряджання Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Lencent |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вид | Зарядное устройство |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Длина | 76 см |
| Количество USB-портов | 4 |
| Мощность | 4000 |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 220 В В |
| Номинальная сила тока | 16 А |
| Сила выходного тока | 2.4-10 А А |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | Универсальный |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Цвет | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


