
Металева настінна полиця для ванної 31.5x13.5x5 см STORAGE RACK AND1096
Продавець: Kanctovar
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2456/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Металева настінна полиця для ванної 31.5x13.5x5 см STORAGE RACK AND1096». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | полка |
| Форма полки | прямая прямоугольная |
| Тип установки | Навесная (настенная), Самоклеющая |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Настенный крепеж | Да |
| Основной цвет | Черный |
| Цвет покрытия | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 315 мм |
| Глубина | 135 мм |
| Высота | 5 мм |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | металл |
| Влагоустойчивость | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-01-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-01-28



