
Металева підставка для паперових рушників 13.5х26см HP01-209 Упаковка 5 шт.
Продавець: Kanctovar
249 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 88789/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Металева підставка для паперових рушників 13.5х26см HP01-209 Упаковка 5 шт.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Держатель для бумажных полотенец |
| Способ установки | Настольный |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Размещение рулона | Вертикальное |
| Вместимость рулонов | 1 |
| Цвет | Серебристый |
| Ширина | 135 мм |
| Длина | 135 мм |
| Высота | 260 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-09-10





