
Металева полиця-етажерка на 3 яруси з колесами та сітчастими полицями ZM-1670 450х365х860мм
Продавець: Kanctovar
1 349 ₴1 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 17389/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Металева полиця-етажерка на 3 яруси з колесами та сітчастими полицями ZM-1670 450х365х860мм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | этажерка |
| Количество ярусов этажерки | 3 |
| Комплектация колесиками | 4 шт |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Напольный |
| Ширина этажерки | 450 мм |
| Глубина этажерки | 365 мм |
| Высота этажерки | 860 мм |
| Корпус (каркас) этажерки | Металл |
| Полки этажерки | металл |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-05
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


