
Металева потрійна фоторамка 13x18 см для інтер'єру та спогадів 12001T7G Золотистий
Продавець: Kanctovar
749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 122442/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Металева потрійна фоторамка 13x18 см для інтер'єру та спогадів 12001T7G Золотистий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | Без бренда |
| Тип | Рамка |
| Функциональное назначение рамки | для фотографий, для вышивок |
| Цвет | Золотистый |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Размещение рамки | вертикальное |
| Количество окошек | 3 шт |
| Вместимость изображений | 3 шт |
| Ширина изображения | 9 см |
| Высота изображения | 13 см |
| Подставка | Да |
| Ширина рамки | 13 см |
| Высота рамки | 18 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-06
Переваги
Швидко відправили


