
Металева вішалка стійка для одягу з полицями та колесами 110х159х57см
Продавець: Velotrend
999 ₴1 900 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності200 замовлень
Артикул: 16650/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Металева вішалка стійка для одягу з полицями та колесами 110х159х57см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Высота | 1590 мм |
| Глубина | 570 мм |
| Корпус (каркас) | металл, пластик |
| Максимально допустимая нагрузка | 48 кг |
| Назначение | Универсальная |
| Полка для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Переносная, Напольная |
| Тип опор | Колесики |
| Фасады | металл |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 1100 мм |
| Штанга для одежды | 2 шт |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-05-03
Переваги
Актуальна ціна2026-04-27
2026-04-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-04-24
Замовив чорного кольору, прислали білого
Переваги
Товар не відповідав опису