
Металеві неслизькі ніжки для ноутбука Сірий
Продавець: Big Lavka
359,25 ₴479 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П1015-110-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Металеві неслизькі ніжки для ноутбука Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 61 мм |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подставка |
| Тип охлаждения | Нет |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 29 мм |
| Диагональ экрана ноутбука | 16" и больше |
| Особенности | Регуляция угола наклона |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-10-22
2025-03-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


