
Металевий сітчастий кошик для паперу сміття в офіс різнокольорові 5002 26*22*28см
Продавець: Kanctovar
299 ₴350 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 108500/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Металевий сітчастий кошик для паперу сміття в офіс різнокольорові 5002 26*22*28см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Материал | Металл |
| Цвет | Разные цвета |
| Диаметр | 28 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Высота | 26 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Вид корзины | Универсальная |
| Тип корзины | Открытый (без крышки) |
| Съемная крышка | Нет |
| Наличие педали | Нет |
| Тип установки | Напольная |
| Поверхность | Матовая |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



