
Металевий тример із режимом "Turbo" VGR V-009 з вбудованим акумулятором
Незалежний AI-аналіз 28 відгуків покупців для «Металевий тример із режимом "Turbo" VGR V-009 з вбудованим акумулятором». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🚨 Критичні дефекти
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Скорость мотора | 6000 об/мин |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Керамическое покрытие | Нет |
| Насадка-триммер для тела | Да |
| Время работы от аккумулятора | 360 мин |
| Материал лезвий | Титан |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Щеточка для чистки | Да |
| Самозатачивающиеся лезвия | Да |
| Время заряда аккумулятора | 3.5 час |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Насадка для филировки | Нет |
| Максимальная длина стрижки | 4 мм |
| Триммер для окантовки | Да |
| Количество установок длины | 5 |
| Минимальная длина стрижки | 0.1 мм |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Тип прибора | Триммер |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Производитель | VGR |
| Количество насадок | 4 |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (28)
Дуже дякую за швидку доставку.Тример сподобався,за свою ціну як на мене - супер 👍
Правду кажучи від якості був приголомшений. На дуже високому рівні, починаючи з коробки та самого трімера. Рекомендую навіть думати не варто. Дякую!
При первом использовании начал греться триммер.Изменился звук.Качество желает лучшего.
Дякую за тример він суперовий!Перше відчуття взявши у руки:він легкий але і відчувається що хороший акумулятор,дуже удобний в руці,ним працювати одне задоволення,два режими швидкості це великий + для такої малявочки,є насадки, для фейду і бороди це важливо,я ним задоволена недорого і якісно зроблений,для роботи підходить 100% рекомендую👍
Хороший триммер, аккуратный,маленький, все как в описании. Кабель для зарядки type-c, блок взяла от своего телефона. Зарядился триммер быстро,работает тихо.Брала для мелких работ и узоров в мужских стрижках. Рекомендую👍
Купив собі , тример VGR V -009 гарна машинка за ці гроші. В ній є турбо режим ваще клас ,отримав задоволення ,ще купив брату ,на подарунок думаю буде також задоволений.