
Мідна турка Грецька Афіна 70/110 мл. ZH джезва Патина ручка дерево
Продавець: KmBK
1 739 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 10234/d
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Мідна турка Грецька Афіна 70/110 мл. ZH джезва Патина ручка дерево». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Материал | Медь |
| Объем | 70 мл |
| Внутреннее покрытие | пищевое олово |
| Материал ручки | дерево |
| Диаметр дна | 58 мм |
| Высота | 80 мм |
| Толщина материала | 1.5 мм |
| Сливной носик | Да |
| Тип плиты | Электрическая, Стеклокерамическая, Газовая |
| Производитель | ZH |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Внешнее покрытие | Патина |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-15
Хто любить каву Еспресо, - це для нього. Як раз на одну людину. Тепер при відключення електрики, коли напій неможливо приготувати в машині, каву можна приготувати на газу. Якість - відмінна.Смак кави не поступається машинній. Продавця рекомендую.
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили2025-01-26
Дякую. Все відправили оперативно, порадили товар на заміну. Все отримали. Замовляю не перший раз.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





