
Мідна турка Мрія 500 мл. ZH джезва Класична ручка латунь
Продавець: KmBK
1 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 13776
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Мідна турка Мрія 500 мл. ZH джезва Класична ручка латунь». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Материал | Медь |
| Объем | 500 мл |
| Внутреннее покрытие | пищевое олово |
| Съемная ручка | Нет |
| Материал ручки | медь |
| Диаметр дна | 70 мм |
| Высота | 118 мм |
| Толщина материала | 1.5 мм |
| Сливной носик | Да |
| Тип плиты | Электрическая, Стеклокерамическая, Газовая |
| Производитель | ZH |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-15
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили2025-09-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-10-03
Отлично!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





