
Мідна турка Роксолана 290 мл. Джезва ZH для індукційної плити
Продавець: KmBK
2 119 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 30068
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Мідна турка Роксолана 290 мл. Джезва ZH для індукційної плити». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Материал | Медь |
| Объем | 290 мл |
| Внутреннее покрытие | пищевое олово |
| Съемная ручка | Нет |
| Материал ручки | медь |
| Диаметр дна | 105 мм |
| Высота | 110 мм |
| Толщина материала | 1.5 мм |
| Сливной носик | Да |
| Тип плиты | Электрическая, Стеклокерамическая, Индукционная, Газовая |
| Производитель | ZH |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-10-23
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2024-09-26
Кава супер
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2024-09-22




