
Мідна турка Схід 320 мл. ZH джезва класична
Продавець: KmBK
2 039 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 10110
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мідна турка Схід 320 мл. ZH джезва класична». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Материал | Медь |
| Объем | 320 мл |
| Внутреннее покрытие | пищевое олово |
| Съемная ручка | Нет |
| Материал ручки | медь |
| Диаметр дна | 105 мм |
| Высота | 110 мм |
| Толщина материала | 1.5 мм |
| Сливной носик | Да |
| Тип плиты | Электрическая, Стеклокерамическая, Газовая |
| Производитель | ZH |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-05







