
Мікроконтролер ESP32-CAM з камерою та підтримкою TF карт
Продавець: Big Lavka
686,25 ₴915 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-394-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мікроконтролер ESP32-CAM з камерою та підтримкою TF карт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 33 мм |
| Длина | 40 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип модуля | Коммуникационный |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 27 мм |
| Тип | Модуль |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-12



