
Мікрометр для внутрішніх вимірів 5-30 мм; ±0,010 мм. Нутромір ноніусний у дерев'яній коробці Сріблястий
Продавець: Mytorg
1 292 ₴1 520 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1009-920-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мікрометр для внутрішніх вимірів 5-30 мм; ±0,010 мм. Нутромір ноніусний у дерев'яній коробці Сріблястий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 130 мм |
| Максимальный диапазон | 30 мм |
| Минимальный диапазон | 5 мм |
| Отсчетное устройство | Круговая шкала |
| Погрешность, +/- | 0.01 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальный |
| Ширина | 40 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-19




