
Мікроскоп дитячий зі збільшенням 100х-1200х та аксесуарами AND HA-156 Білий
Продавець: Velotrend
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 3774/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мікроскоп дитячий зі збільшенням 100х-1200х та аксесуарами AND HA-156 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 80 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Микроскоп |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності