
Міксер із металевою чашею об'ємом 2 літри.
Продавець: Vint
650 ₴798 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: code1196
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Міксер із металевою чашею об'ємом 2 літри.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Grant |
| Тип миксера | Стационарный |
| Потребляемая мощность | 250 Вт |
| Количество скоростей | 7 |
| Количество насадок | 4 |
| Режим Турбо | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Венчики для взбивания | Да |
| Насадки для замеса теста | Да |
| Материал чаши | Металл |
| Тип | Ручной и стационарный миксер |
| Питание | 220 V, 50 Hz |
| Мощность | 300 W |
| Комплектация | Миксер, 2 венчика для взбивания, 2 крюка для теста, подставка, чаша, инструкция, коробка |
| Насадки | Венчики, тестомесы |
| Объем чаши | 2 литра |
| Длина кабеля питания | 90 см |
| Размер миксера | 18,5 x 7 x 11 см |
| Наклон подставки | 45 градусов |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-13
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


