
Міксер ручний для тіста з дозатором на 1 л Pancake Machine № A170 Універсальний диспенсер для тесту
Продавець: Kanctovar
249 ₴349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 2800/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Міксер ручний для тіста з дозатором на 1 л Pancake Machine № A170 Універсальний диспенсер для тесту». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип миксера | Ручной |
| Количество насадок | 1 |
| Импульсный режим | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Красный |
| Состояние | Новое |
| Венчики для взбивания | Да |
| Универсальный измельчитель | Нет |
| Насадка для приготовления пюре | Нет |
| Насадка-блендер | Нет |
| Кнопка для отсоединения насадок | Нет |
| Вес | 0.47 кг |
| Высота | 215 мм |
| Ширина | 113 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-03-05
2024-05-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-03-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



