
Міні дриль для плат 22000 об/хв. DC 3-6 V 0.8-1.5 мм. PCB цанговий патрон
Продавець: Big Lavka
261,75 ₴349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П1004-829-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Міні дриль для плат 22000 об/хв. DC 3-6 V 0.8-1.5 мм. PCB цанговий патрон». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | DIY |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное количество оборотов | 8000 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили2025-11-09
Те що мені потрібно.Все ок.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-04-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



