
Міні-дитяче караоке K12 з 1 бездротовим мікрофоном YU227
Продавець: YouShine
314 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: K12MK
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Міні-дитяче караоке K12 з 1 бездротовим мікрофоном YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вид | Для домашнего пользования |
| Длина | 240 мм |
| Цвет | Розовый |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Направленность | Всенаправленный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Конденсаторный |
| Частота | 10000 Гц |
| Ширина | 78 мм |
| Вес | 380 кг |
| Диаметр | 49 см |
| Сопротивление | 4 |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-14
2025-12-26
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-27
Колонка з мікрофоном класні. Дитини щаслива.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
